Home office funguje díky Samepage

Komunikuj. Organizuj. Monitoruj. Pracuj.
Jeden nástroj, nekonečně možností. 

video call
Pokud patříte mezi ty štastné, kteří mohou pracovat z domova během probíhající pandemie koronaviru, je Samepage určena přímo pro vás. Nezastavujte svůj byznys, naopak ho ještě více rozjeďte s aplikací pro týmovou spolupráci budoucnosti.

Vše, co s kolegy potřebujete pro svoji práci

Neomezené volání

Plynulá a neomezená komunikace je základem dobře fungujícího týmu. Video hovory v Samepage nabízí neomezené volání mezi jednotlivci i skupinami - ať už potřebuješ vyřešit naléhavou událost, zavolat si s klientem nebo naplánovat práci na další týden. A díky mobilní aplikaci to zvládneš i z telefonu.​

Chatuj nad obsahem i privátně

Na rozdíl od chatových nástrojů, můžeš v Samepage komunikovat přímo nad obsahem a nikdy neztratit kontext. Můžeš také založit skupinovou nebo privátní konverzaci a vyřešit vše, co je potřeba.

Živé dokumenty​

Nehledej už obsah ve starých emailech. Vytvářej dokumenty přímo v Samepage a spolupracuj nad nimy v reálném čase s celým týmem. Díky chatu přímo u dokumentu už nikdy nezapadne žádný důležitý komentář.

Nečekej a rozjeď home office pro tvůj tým ještě dnes

Plánuj a sleduj práci

Úkoly a kalendáře udržují projekty v chodu. Organizuj s týmem obsáhlé projekty pomocí nástěnek úkolů (kanban), nebo použij stránky, tabulky, mindmapy a s nimi propojené úkoly a události. Ty můžeš využít k naplánování dobnějších úkolů nebo třeba k řízení marketingových kampaní. Proč používat drahé a úzce specializované nástroje? Plánujte vše přímo v Samepage.

Stvořeno pro distribuované týmy

Potřebuješ se rychle sladit s týmem, abyste mohli zareagovat na nečekanou situaci nebo vzniklý problém? Přidej si kolegy do Samepage, vytvoř stránku a společně připravte odpovídající řešení. Můžete psát přímo na stránce, chatovat a nebo si zavolat. Nebudete věřit, jakých výsledků dosáhnete díky Samepage.

Zapoj své klienty i kontaktory

Pozvi své zákazníky do organizace na Samepage a spolupracuj s nimi v reálném čase. Nech je komentovat, vytvářet a sdilet své nápady. Společná práce vede k lepším výsledkům a spokojenějším klientům.

Samepage je česky

Samepage vyvíjíme v Plzni, uživatelské rozhraní tedy nabízí češtinu a rádi ti i česky poradíme!

Začni pracovat z domova ještě dnes!