Příběh Samepage

Jsme český produkt vyvíjený v Plzni.

Vyvíjíme cloudový software pro řízení projektů a online spolupráci v týmu, našimi specialitami jsou živá editace, správa úkolů, skupinové hovory, sdílení souborů, správa historie souborů a mnoho dalšího.

Zrození nápadu

„V době, kdy jsme se Scottem Schreimanem řídili firmu Kerio Technologies, známou mimo jiné díky oblíbenému produktu Kerio Personal Firewall, řešili jsme otázku, jak co nejefektivněji řídit tým rozprostřený na několika kontinentech. Tehdy jsme přišli s myšlenkou, že musí existovat nějaký lepší způsob, než co nabízí různé chatové, projektové, wiki nástroje a chytrá úložiště. Řekli jsme si, že by stálo za to zkusit vytvořit online prostředí, které nejen zkombinuje výhody těchto služeb, ale navíc bude živé, členové týmu budou pracovat simultánně a obsah i komunikace se zobrazí v kontextu vedle sebe.

Tak se zrodil nápad a začaly vznikat experimentální verze produktu. Cílem bylo co nejlépe namíchat jednoduchost s nástroji potřebnými pro spolupráci týmů různých velikostí. Jednotlivé verze jsme dlouho zkoušeli, konzultovali se zákazníky a vylepšovali.

Z nich vznikla Samepage, jak ji známe dnes – vytvořili jsme cloudové prostředí, kde se týmy cítí, jako by spolu seděly v jedné místnosti, přestože se nachází na různých koncích světa.“

Martin Viktora, CTO & Spoluzakladatel Samepage

Ctíme tyto hodnoty

OTEVŘENOST

Věříme v transparentní pracovní prostředí, ve kterém jsou potřebné informace snadno přístupné a všichni znají své úkoly.

KOMUNIKACE

Chceme lidem umožnit pracovat efektivně v malém i velkém týmu. Zárukou dobrého výsledku je správně vedená komunikace.

VZTAH

Pečujeme o vztahy se zákazníky a není výjimkou, že se díky jejich zpětné vazbě opravy či drobná vylepšení objeví v produktu během několika hodin.

JEDNODUCHOST

Samepage je důkazem, že spojení nástrojů a dat na jednom místě činí spolupráci mnohem jednodušší.

Investoři

Kontakt

Naše centrum vývoje se nachází v České republice v centru Plzně.
Mateřšká firma Samepage Labs Inc. sídlí v Silicon Valley v Kalifornii.

Samepage s.r.o.
Rooseveltova 8
IČ 03169545
czoffice@samepage.io

Více o společnosti na wikipedia.org/wiki/Samepage.